Aktuálně nabízené pozice

Řidič/řidička autobusu

Společnost ČSAD Autobusy České Budějovice a.s. nabízí pracovní pozice řidiče/řidičky autobusů pro provozovnu Vimperk a Dačice.

Požadujeme

  • zdravotní způsobilost
  • čistý trestní rejstřík
  • odpovědnost

Nabízíme

  • výdělek až 45.000 Kč
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • 4 týdny dovolené + 1 týden zdravotního volna
  • sociální fond
  • zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na řidičský a profesní průkaz skupiny D (bezúročná půjčka)
  • náborový příspěvek
    • 40.000,- Kč pro řidiče, který disponuje oprávněním skupiny "D" včetně profesního průkazu
    • 20.000,- Kč pro osobu, která přivede nového řidiče

Referent pravidelné autobusové dopravy (PAD)

Společnost ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s. nabízí pracovní pozici referenta PAD na správě společnosti v Českých Budějovicích.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou

  •  Řidický průkaz skupiny B

  •  Znalost práce na PC – Excel,Word

  •  Zkušenost ve veřejné dopravě výhodou

  •  Komunikativnost

  •  Samostatnost

  •  Schopnost práce v týmu

Nabízíme

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou

Benefity:

  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • příspěvek na stravování
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek zaměstnavatele na dovolenou, zdravotnické pomůcky, sport
  • služební mobilní telefon k dispozici, výhodné tarify i pro rodinu

Automechanik

Společnost ČSAD Autobusy České Budějovice a.s. nabízí pracovní pozici automechanika pro okres Písek.

Požadujeme

  • Vyučení v oboru
  • Manuální zručnost
  • Týmová spolupráce
  • Spolehlivost
  • Samostatnost

Nabízíme

  • Místo výkonu práce Písek
  • Dvousměnný provoz
  • Pracovní doba:
    • 6-14 hod.
    • 8-16 hod.
  • Mzda 37.000,-
  • Výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na penzijní a životní pojistku
  • Příspěvek zaměstnavatele na dovolenou, zdravotnické pomůcky, sport aj.
  • Příspěvky na stravování
  • Odborný růst v oboru

Brigáda: výlepy jízdních řádů

Společnost ČSAD Autobusy České Budějovice a.s. nabízí celoroční brigádu související s výlepem jízdních řádů.

Požadujeme

Náplň práce: práce zahrnuje odstranění starých výlepů, čistění výlepové desky a nalepení nových jízdních řádů
Pracovní dobadle Vašich časových možností, vhodné pro studenty

Nabízíme

Mzda:                             150 Kč/hodinu
Více informací:          hlouskova@busem.cz

Nástup možný ihned